top of page
  • Blogger - White Circle

Bio instant kávé

A termékekben felhasznált, „FairTrade” minősítésű Mount Hagen kávé Pápua Új-Guineából származik, ökológiai módszerekkel termesztett és kézzel szedett kávészemekből. 
 

Fagyasztva szárított eljárással készített instant kávé.

Az így készülő  kávé megőrzi az aromáját, színét, viszont a savanykás ízért és a gyomorégésért felelős csersav tartalmat a megfelelő mértékben kivonták belőle.

Please reload

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. A honlap további használatával ezt és az adatkezelési szabályzatot jóváhagyod.

Bio gyógygombáink:

©2018-2024 by biogomba.hu Az oldal tartalma kizárólag a biogomba.hu engedélyével használható fel, beleértve az információkat, képeket és a nem youtube.com-on tárolt videókat vagy más digitális anyagokat. Az oldalon található szövegek tájékoztató jellegűek, folyamatos szerkesztés alatt állnak.

logo.png
bottom of page